Raamatupidamisteenus alustavale ettevõttele

27

Te olete just saanud ettevõtte omanikuks. Palju õnne!

Nüüd on õige aeg hakata mõtlema, kust leida usaldusväärne raamatupidaja, kes hoiaks paberimajanduse korras ja aitaks aegajalt keerulises ärimaailmas orienteeruda. Olete õiges kohas- meie aitame heameelega.

Alustaval ettevõttel on vähe kandeid. Meie eesmärk on alustaval väikeettevõttel algusperioodil raha kokku hoida ja makse optimeerida.

Selleks oleme välja töötanud kandepõhise maksesüsteemi st puudub kuutasu ja makstakse vaid kannete eest.

Mis on “raamatupidajate keeles” kanne?

Kanne saadakse ühe dokumendi sisestamisel raamatupidamisprogrammi. Näiteks kui Te toote raamatupidajale 3 ostuarvet, 1 müügiarve ja 2 sularahatsekki, siis nende dokumentide sisestamisel raamatupidamisprogrammi saadakse 6 kannet. Lisaks tuleks arvestada ka nende arvete tasumiste ja laekumistega pangaväljavõttes, millest omakorda tekivad kanded. Kokkuvõttes saadakse 1 arve registreerimisega raamatupidamisse 2 kannet.

Ühe kande hind on vaid 0,49€+ km. Lisaks on esimene kuu raamatupidamist  ja selle sisseseadmine tasuta.

Teie ülesanne on kuu esimestel päevadel kõik kulu-ja tuludokumendid meile saata, ülejäänud jääb meie hooleks. Raamatupidaja tuleb Teie juurde ja Te annate eelmise kuu dokumendid, et nende abil teha eelmise kuu kokkuvõte Teie äritegevusest. Selleks sisetatakse Teie käest saadud arved jms raamatupidamisprogrammi, mille tulemusel tekivad raamatupidamisaruanded: bilanss, kasumiaruanne, päevaraamat, pearaamat jne). Kogu info saadetakse pärast kokkuvõtete tegemist Teie e-posti aadressile ning vajadusel aitme Teil ka aruannetest aru saada.

Alustava ettevõtte raamatupidamisteenus sisaldab:

  • raamatupidamise sisse seadmine ja sise- eeskirjade koostamine;
  • jooksev raamatupidamine;
  • konsultatsioon;
  • aruannete koostamine (bilanss, kasumiaruanne).

Lisainformatsiooni saamiseks palume  saata hinnapäring SIIT

Alustavaks ettevõtteks loetakse ettevõtet vanusega kuni 12 kuud.