Hinnapäring

Raamatupidamisteenuse hind sõltub kannete arvust st raamatupidamise dokumentide arvust, valitud teenuste hulgast ja raamatupidamisteenuse osutamise sagedusest.

Lisaks kannete arvu alusel kujunenud hinnale on võimalik kokku leppida ka kindel kuutasu. See on otstarbekam keskmisele ettevõttele, kuna tehinguid on palju ja nii on ettevõtte omanikel alati teada kindel summa, mis aitab paremini kulusid planeerida.

Näiteks mahupõhise ehk dokumentide kogusel põhineva arvestusmeetodi korral liidetakse kokku kõik müügiarved, ostuarved, kulutšekid, pangaväljavõtte read (va panga teenustasud, mis liidetakse kokku) ja saadakse kannete arv. Üks ostuarve=üks kanne. Ühe ostuarve tasumine= üks kanne. Kannete arvu suurendab lisaks ostu-ja müügiarvete kokkulugemisele ka palgaarvestuse kanded, põhivara amortisatsiooni kanded ja muud vajalikud korrigeerimised. Kannete täpse arvu saab Raamatupidaja teada alles pärast perioodi andmete sisestamist raamatupidamistarkvarasse.

Korteriühistutel sõltub raamatupidamisteenuse hind ühistusse kuuluvate korterite arvust ning valitud lisateenustest.

Selleks, et saaksin Teile esitada võimalikult täpse hinnakalkulatsiooni, palun Teil täita allolev hinnapäringu vorm.

Selleks võtke aluseks enda ettevõtte viimase kolme kuu ligikaudsed andmed: ostuarved (sh pangakaardiga sooritatud ostud), müügiarved, sularahatehingud, töötajate arv jne.

Saada hinnapäring