Firmast

Eesti Võlausaldajate Liidu liige

Kermarc Raamatupidamisteenused OÜ on asutatud 2008. aastal eesmärgiga pakkuda  Eestis tegutsevatele osaühingutele ja korteriühistutele raamatupidamisteenust.

Firma omanik Kersti on lõpetanud TTÜ Tallinna Kolledzi majandusarvestuse eriala ja töötanud  raamatupidajana enam kui 10 aastat.


Oma töös puutun kokku paljude erinevate ärivaldkondade esindajatega, kelle põhitegevuseks on näiteks ehitus, investeerimine, personaltreener, kaubandus, tootmine, õmblemine, korteriühistud jpm, kelle raamatupidamist teostades olen saanud vajalikud oskused.  Lisaks veel koolitused ja täiendõpped, mis on andnud mulle hulgaliselt kogemusi korraldamaks ettevõtete raamatupidamist algdokumendi kontrollist kuni majandusaasta aruande koostamiseni.

Kuna töötan kodukontoris ei ole mu tööaeg kellaajaliselt piiratud ja seetõttu suhtlen meelsasti igal ajal. Olen kuulnud, et mõned ettevõtjad, kes on raamatupidaja otsinguil, on aegajalt kahtleval seisukohal, kas palgata raamatupidaja, kes töötab kodus või valida raamatupidamisteenust pakkuv büroo, kus töötab mitu raamatupidajat… See kahtlus on asjata. Olenemata töö tegemise kohast on raamatupidamise teostamiseks vajalikud oskused ja teadmised siiski samad, mis büroos töötades. Ja pealegi… on ju mugav, kui raamatupidaja tuleb Teie juurde, mitte vastupidi ja on alati kättesaadav, mitte vaid 8-17-ni.
Osaühingu raamatupidamisteenusega saate tutvuda SIIN

Korteriühistu raamatupidamisteenusega saate tutvuda SIIN 

Kui aga olete alles äritegevusega alustav ettevõte, siis oleks otstarbekas kasutada “alustava ettevõtte paketti“.

Personaalse raamatupidamisteenuse hinnapakkumise saamiseks palun Teil saata hinnapäring SIIT , kirjutada e-posti aadressile info@kermarc.ee või helistada telefonil +372 50 34 410.

Meeldivat koostööd soovides,

Kersti