Ettevõttest

Kermarc Raamatupidamisteenused OÜ on asutatud 2008. aastal eesmärgiga pakkuda  Eestis tegutsevatele osaühingutele ja korteriühistutele raamatupidamisteenuseid.

Ettevõtte omanik Kersti on lõpetanud TTÜ Tallinna Kolledzi majandusarvestuse eriala ja töötanud  raamatupidajana enam kui 10 aastat. Seega on kogemusi kogunenu juba mitme aasta jagu nii korteriühistute, kui ka äriügingute raamatupidamise korraldamisel.


Oma töös puutun kokku paljude erinevate  ärivaldkondade esindajatega, kelle põhitegevuseks on näiteks ehitus, investeerimine, personaltreener, kaubandus, tootmine, õmblemine, korteriühistud jpm, kelle raamatupidamist teostades olen saanud vajalikud oskused.  Lisaks veel koolitused ja täiendõpped, mis on andnud mulle hulgaliselt kogemusi korraldamaks ettevõtete raamatupidamist algdokumendi kontrollist kuni majandusaasta aruande koostamiseni.

Teenuse pakkumisel pean oluliseks paindlikkust ja professionaalsust lähtudes kliendi eripärast ja soovidest. Väärtustan pikaajalist ja usaldusväärset koostööd. Klientidega suheldes pean oluliseks nende informatsiooni konfidentsiaalsust. Minu jaoks on oluline pidada kinni tähtaegadest ning ootan seda ka enda klientidelt.

Kaasaegses ühiskonnas ei pea raamatupidaja töötama endam kindas büroos vaid tänu interneti ja tehnoloogia kiirele arengule on võimalik raamatupidamisteenuseid pakkuda  asukohast sõltumata. Mina  töötan kodukontoris ning tänu sellele ei ole mu tööaeg kellaajaliselt piiratud. Seetõttu suhtlen meelsasti igal ajal. Olen kuulnud, et mõned ettevõtjad, kes on raamatupidaja otsinguil, on aegajalt kahtleval seisukohal, kas palgata raamatupidaja, kes töötab kodus või valida raamatupidamisteenuseid pakkuv büroo, kus töötab mitu raamatupidajat… See kahtlus on asjata. Olenemata töö tegemise asukohast on raamatupidamise teostamiseks vajalikud oskused ja teadmised siiski samad igal pool. Ja pealegi… on ju mugav, kui raamatupidaja tuleb Teie juurde, mitte vastupidi ja on alati kättesaadav, mitte vaid 8-17-ni. Olen korraldanud oma töö nii, et juhul kui raamatupidamiseks vajalikke dokumente ei ole võimalik saata e-posti teel, siis lähen neile ise kliendile sobivasse kohta järgi.
Täpsemat teavet osaühingu raamatupidamisteenuse kohta saate   SIIN

ja korteriühistu raamatupidamisteenustega saate tutvuda SIIN 

Kui aga olete alles äritegevusega alustav ettevõte, siis oleks otstarbekas kasutada “alustava ettevõtte paketti“.

Personaalse raamatupidamisteenuse hinnapakkumise saamiseks palun Teil saata hinnapäring kus palun teil täita etteantud väljad  SIIT , kirjutada e-posti aadressile info@kermarc.ee või helistada telefonil +372 50 34 410.

Meeldivat koostööd soovides,

Kersti