Raamatupidamisteenused- Kermarc Raamatupidamisteenused OÜ

Kermarc Raamatupidamisteenused OÜ on asutatud 2008. aastal. Põhitegevusalaks on raamatupidamisteenused, mida pakume Eestis tegutsevatele äriühingutele ja korteriühistutele.

Ettevõtte omanik Kersti on lõpetanud TTÜ Tallinna Kolledzi majandusarvestuse eriala ja töötanud  raamatupidajana enam kui 10 aastat.


Oma töös puutun kokku paljude erinevate  ärivaldkondade esindajatega, kelle põhitegevuseks on näiteks ehitus, investeerimine, personaltreeningud, kaubandus, tootmine, õmblemine, korteriühistud jpm, kelle raamatupidamist teostades olen saanud vajalikud oskused.  Lisaks veel koolitused ja täiendõpped, mis on andnud mulle hulgaliselt kogemusi korraldamaks ettevõtete raamatupidamist algdokumendi kontrollist kuni majandusaasta aruande koostamiseni.

Teenuse pakkumisel pean oluliseks paindlikkust ja professionaalsust lähtudes kliendi eripärast ja soovidest. Väärtustan pikaajalist ja usaldusväärset koostööd. Klientidega suheldes pean oluliseks nende informatsiooni konfidentsiaalsust. Minu jaoks on oluline pidada kinni tähtaegadest ning ootan seda ka enda klientidelt.

Kaasaegses ühiskonnas ei pea raamatupidaja töötama enam kindlas büroos vaid tänu interneti ja tehnoloogia kiirele arengule on võimalik raamatupidamisteenuseid pakkuda  asukohast sõltumata. Mina  töötan kodukontoris ning tänu sellele ei ole mu tööaeg kellaajaliselt piiratud. Seetõttu suhtlen meelsasti igal ajal. Olen kuulnud, et mõned ettevõtjad, kes on raamatupidaja otsinguil, on aegajalt kahtleval seisukohal, kas palgata raamatupidaja, kes töötab kodus või valida raamatupidamisteenuseid pakkuv büroo, kus töötab mitu raamatupidajat suures kontoris… See kahtlus on asjata. Olenemata töö tegemise asukohast on raamatupidamise teostamiseks vajalikud oskused ja teadmised siiski samad igal pool. Ja pealegi… on ju mugav, kui raamatupidaja tuleb Teie juurde, mitte vastupidi ja on alati kättesaadav, mitte vaid 8-17-ni. Olen korraldanud oma töö nii, et juhul kui raamatupidamiseks vajalikke dokumente ei ole võimalik saata e-posti teel, siis lähen neile ise kliendile sobivasse kohta järgi või saadetakse need mulle postiautomaati kasutades.

Raamatupidamise teostamisel kasutan raamatupidamistarkvara Merit Aktiva ja Merit Palk ning korteriühistute raamatupidamisel on abiks Korto. Vajadusel ja kliendi soovist lähtuvalt toimub raamatupidamise teostamine kliendil endal kasutuses oleva majandustarkvaraga. Viimasel juhul on vajalik programmile ligipääs online põhiselt.

Täpsemat teavet osaühingu raamatupidamisteenuse kohta saate   SIIN

ja korteriühistu raamatupidamisteenustega saate tutvuda SIIN

Personaalse raamatupidamisteenuse hinnapakkumise saamiseks palun Teil saata hinnapäring kus palun teil täita etteantud väljad  SIIT , kirjutada e-posti aadressile info@kermarc.ee või helistada telefonil +372 50 34 410.

Meeldivat koostööd soovides,

Kersti