Ettevõttest

Kermarc Raamatupidamisteenused OÜ on asutatud 2008. aastal. Põhitegevusalaks on raamatupidamisteenused, mida pakume Eestis tegutsevatele äriühingutele ja korteriühistutele.

Ettevõtte omanik Kersti on lõpetanud TTÜ Tallinna Kolledzi majandusarvestuse eriala ja töötanud  raamatupidajana enam kui 10 aastat.


Oma töös puutun kokku paljude erinevate  ärivaldkondade esindajatega, kelle põhitegevuseks on näiteks ehitus, investeerimine, personaltreeningud, kaubandus, tootmine, õmblemine, korteriühistud jpm, kelle raamatupidamist teostades olen saanud vajalikud oskused.  Lisaks veel koolitused ja täiendõpped, mis on andnud mulle hulgaliselt kogemusi korraldamaks ettevõtete raamatupidamist algdokumendi kontrollist kuni majandusaasta aruande koostamiseni.

Teenuse pakkumisel pean oluliseks paindlikkust ja professionaalsust lähtudes kliendi eripärast ja soovidest. Väärtustan pikaajalist ja usaldusväärset koostööd. Klientidega suheldes pean oluliseks nende informatsiooni konfidentsiaalsust. Minu jaoks on oluline pidada kinni tähtaegadest ning ootan seda ka enda klientidelt.

Tänu tehnoloogia arengule on võimalik viia raamatupidamine 100% üle paberivabale raamatupidamisele. Tõsi- selleks on mõned eeldused. Näiteks on oluline et müügiarved koostatakse kliendi enda või raamatupidaja poolt samas programmis, mida raamatupidaja kasutab, ostuarved ja tšekid jõuavad raamatupidamisse nende pildistamise teel ehk siis CostPocket’i abil.

Ettevõtja, kes täna veel paberivaba raamatupidamisega algust teha ei soovi võib saata enda paberimajanduse postiga või meili teel raamatupidajale.

Raamatupidamise teostamisel kasutan raamatupidamistarkvara Merit Aktiva ja Merit Palk ning korteriühistute raamatupidamisel on abiks Korto. Vajadusel ja kliendi soovist lähtuvalt toimub raamatupidamise teostamine kliendil endal kasutuses oleva majandustarkvaraga. Viimasel juhul on vajalik programmile ligipääs online põhiselt.

Täpsemat teavet osaühingu raamatupidamisteenuse kohta saate   SIIN

ja korteriühistu raamatupidamisteenustega saate tutvuda SIIN

Personaalse raamatupidamisteenuse hinnapakkumise saamiseks palun Teil saata hinnapäring kus palun teil täita etteantud väljad  SIIT , kirjutada e-posti aadressile info@kermarc.ee või helistada telefonil +372 50 34 410.

Meeldivat koostööd soovides,

Kersti