Raamatupidamisteenus korteriühistule

Jaga

Korteriühistute raamatupidamise korraldamise kogemus 10+ aasta! Raamatupidamisteenus korteriühistule toimub online programmiga  Kortokorteriühistu raamatupidamine

See on iseteeninduskeskond, kus elanikud saavad ise sisestada näite, vaadata endale esitatud arveid ja nende tasumisi. Juhatusel on kõik andmed ühe kliki kaugusel: elanike kontaktid, võlglased, majanduskavad, dokumendid jms.

Igakuise raamatupidamisteenuse korral saadetakse raamatupidajale kuludokumendid e-postile või kokkuleppeliselt tuleb raamatupidaja neile ise järele. Seejärel koostab raamatupidaja nende põhjal ühistu liikmetele arved, mis edastatakse e-posti teel. Soovi korral on ühistu esindajal võimalus arved ka paberile trükkida juhuks, kui mõnel ühistu liikmel puudub e-posti aadress.  Kui ühistu on valinud e-arvete teenuse, edastab raamatupidaja arved panka. Arved valmivad alati tähtaegselt.

Korteriühistu raamatupidamisteenuse hind sõltub korterite arvust ja tellitud lisateenustest.

 Korteriühistu raamatupidamisteenuse hinnakiri

kuni 14 korterit 30€
15-24 korterit 33€-52€
25-49 korterit 54€-106€
50-99 korterit 108€-215€
100- kokkuleppel
Raamatupidamisteenus sisaldab:
  • palgaarvestus kuni 2 inimest
  • palgadeklaratsioonide esitamine Maksu-ja Tolliametile;
  • igakuiste arvete koostamine;
  • igakuine aruandlus;
  • põhivara arvestus;
  • majandusaasta aruande koostamine ja esitamine Äriregistrile;
  • konsultatsioon

NB! Hinnad on arvestusega ∼2€ korteri kohta ja sisaldavad käibemaksu.

Lisateenused

* pangatehingute teostamine 3€/ kuu
* kontoplaani koostamine 30€
* vanade perioodide korrastamine kokkuleppel
* majandusaasta aruande koostamine (*lepingulistel klientidel hinna sees) alates 64€
* palgaarvestus 3€/töötaja

*Lisateenuste hinnad sisaldavad käibemaksu

Näiteks raamatupidamisteenus korteriühistule maksaks 137,60€ juhul, kui ühistus on 60 korterit ning juurde soovitakse tellida lisaks igakuiste arvete koostamisele ka tarnijatele arvete tasumised ning 4 inimese palgaarvestus. Lisateenuste hinnakirjas on pangatehingute teostamise maksumus 3€, palgaasrvestus inimese kohta 2,50€/in. Kuna kuutasu sisaldab juba kahe inimese palgaarvestust, siis juurde tuleks tellida vaid kahe inimese palgaarvestus. 

Teenuse tellimiseks või lisainformatsiooni saamiseks palume teil saata hinnapäring SIIT  või helistada nr +372 50 34 410 või e-posti aadressil info@kermarc.ee.


Jaga